DOKUMENTÁRNÍ FILM
O ŠEVCI, KTERÝ DOBYL SVĚT
 ! NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA ! 

Hospodářská krize
 
 "Příčinou krize je morální bída. Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek. V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem."
Tomáš BAŤA
DVD Tomáš I. Baťa
DVD Tomáš I. Baťa

Koupit DVD - ZDE

Milí zákazníci,
 
  děkujeme Vám za Váš nákup a věříme, že se Vám náš dokumentární film o ševci, který dobyl svět, bude líbit! Třeba oceníte také řadu autentických záběrů, informací a komentářů.
Přejeme Vám příjemný zážitek ve společnosti Tomáše Bati, jeho života a zejména pak, i na dnešní dobu, velmi vyspělé podnikatelské filozofie.
 
  Koupí DVD Tomáš I. - Baťa prostřednictvím těchto stránek, současně přispíváte částkou 10.-Kč občanskému sdružení Stránky života a jeho projektu: Studenti (děti) píšou knihu. Děkujeme!
EMURFILM PRODUCTION s.r.o.
Výrobce: EMURFILM PRODUCTION s.r.o.
Kód: 001-001
Dostupnost: Skladem
199.00 Kč
bez DPH 164.46 Kč
 ks
logo - EmurFilm.jpg
"Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš."
Tomáš BAŤA
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one